Powered by:Proticaret
Ödeme ve Teslimat : Ladymor.com
Ödeme ve Teslimat

Kredi Kartı ile Online Ödeme

Ladymor.com 128 Bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.
 

Havale/EFT ile Ödeme

 
İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın. Ödemenizi yaptıktan sonra bizlere mail veya telefon ile bilgi vermeniz işlemlerinizin hızlıyürümesini sağlayacaktır.
 
Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.
 

TESLİMAT

 
Ladymor iç giyim, mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmektedir. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi uzayacaksa veya stok problemi yaşanırsa veya gecikmesi muhtemel durumlarda, sipariş verirken girdiğiniz e-mail adresinize bilgilendirme mesajı gönderilir.