Powered by:Proticaret
Bayan Fantazi Giyim Mağazası - Seksi İç Çamaşırı Elbise ve Kostümler : Ladymor.com

En Seksi Fantazi Giyim Modelleri

Fantazi giyim ürünleri çiftlerin yatak odalarını renklendirmek için kullandıkları kıyafetler için kullanılan bir terimdir. Bunlar arasında özel bölgeleri açıkta bırakan vücut çorapları, oldukça mini boydaki babydoll modelleri, transparan ve içinizi gösteren dantelden yapılmış uzun veya mini gecelikler yer alabilir. Kimi zaman doktor ve hemşire kıyafeti, kimi zaman okul kıyafetleri, kimi zaman da hizmetçi kostümleri bu kategori arasında yer alıyor. Özellikle uzun süreli birliktelik yaşayan çiftler, bu modellere ladymor.com ile çok uygun fiyatlara sahip olabilirler. Alışverişe başlamadan önce size fantazi kıyafetler hakkında genel bir bilgi verelim istedik.

Fantazi İç Giyim Modelleri

Fantazi iç giyim çeşitleri oldukça geniş yelpazesi olan iç giyim çeşitlerinin sıradanlaşmamış ve oldukça cesur tasarlanmış iç çamaşırlarına verilen genel bir isimdir. Bu kategorinin altına gecelik, tanga, dantel veya transparan sütyenler, vücut çorapları ve jartiyer takımları girmektedir. Her kadının dolabında mutlaka birkaç parça bu tür ürünlerden bulunmalıdır. Sürekli yatak odanızın içerisinde geçen seks hayatınızı bazen mutfakta bazen de banyoda yaşayarak daha zevkli yaşayabileceğiniz gibi, seksi iç çamaşırları ile de göz zevkinize hitap edebilirsiniz.

Fantazi Mini Elbise Modelleri ve Seksi Kıyafetler

Her kadın erkeklere karşı seksi görünmek istediği kadar hemcinsine de şık görünmek ister. Özellikle vücut yapısı her kıyafeti taşıyabilecek şekildeyse daha cesur giyinir. Sexi mini elbiseler kısa boyu ile daha fazla ilgi çekmenize olanak sağlar. Ladymor.com kıyafetleri vücudunuzu sararak hatlarınızı ön plana çıkarmaktadır. Fiyatı 50-80 arasında olan elbise modelleri daha ince kumaştan üretildiği için içinizi az da olsa gösterecektir. Ayrıca ürünlerimiz arasında kadın dış giyimine uygun kıyafet çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Kadınları daha çekici göstermeye yarayan ürünler üzerinde yoğunlaşmaya başlayan yeni bir marka olma yolunca ilerleyen cessica ürünleri de çok yakında satılmaya başlayacaktır. Gizli paket, aynı gün kargo ve stoktan teslim avantajlarımızı kaçırmayın.